Eva a Olda

Evička mě oslovila v období koronaviru. Byla totiž jednou z těch nevěst, která musela kvůli pandemii změnit termín své svatby a tak i místo, kde se měl celý svatební den odehrávat.

Tato nevěsta pro mě byla tak trošku výzvou, neboť jsem věděla, že již vyzkoušela dvě svatební agentury a nakonec přišla ke mně. O to víc jsem chtěla zaujmout.

Bylo jasné, že nevěsta bude patřit k náročnějším, ale stálo to za to. Od samotného začátku jsem zjistila, že máme společný vkus a líbí se nám podobné, někdy stejné věci. Připomněla jsem si tedy plánování vlastní svatby. Zadání znělo jasně: Elegantní, čistá svatba. Barevně sladěna do přírodních tónů s nádechem růžové a zlaté.

Celý svatební den probíhal na jednom místě v zahradě jednoho z prestižních, pražských hotelů. Obřad byl před historickou kašnou. Dekorovala ho dominantní, květinová slavobrána.

Svatební hostina také probíhala venku. Počasí nám přálo a během hostiny bylo nádherně, ale zároveň na hosty nepražilo sluníčko (to jsme měli vypočítáno ;-)) Svatební hostina probíhala u kulatých stolů, kde byly založené zlaté talíře a zlaté příbory. Jako dáreček byl svatební vějíř se jmény nevěsty a ženicha.

Během odpoledne se krájel 4 patrový svatební dort, na kterém nechyběly iniciály novomanželů. Vše nám korespondovalo a ladilo s celkovým designem.

Během odpoledne jsme místo svatebního obřadu změnili v místo relaxačního koutku, kde jsme postavily sladký bar a stylovou sofa včetně lahví Prosecca. Hosté si zde mohli také vyměnit obuv za žabky, aby ulevili nohám po celém dni a také si mohli nabídnou žvýkačku s monogramem manželů. Na druhé straně zahrady nechyběl pánský koutek s výbornou whisky. O program se postaral karikaturista, kouzelník, fotobox, živá kapela a vynikající DJ. Děkuji za krásný zážitek.